O nás

Vážení zákazníci,

vítáme Vás na internetových stránkách AUTOCENTRUM ČERNÝ.

Jsme firma již s 27-letou historií , která Vás zve k návštěvě do nově zrekonstruovaného areálu auto-pneuservisu, kde Vás rádi obsloužíme, poradíme a doporučíme co nejlepší řešení.

Jsme autorizovaný servis skupiny "AUTOPROFITEAM" a "METEOR". Veškeré opravy provádíme se zárukou, uplatňujeme tzv. "BLOKOVOU VÝJIMKU", tzn. že námi poskytované náhradní díly jsou rovnocenné originálním náhradním dílům a můžete v našem servise provádět garanční prohlídky i s nově zakoupeným vozem, přičemž se nevystavujete riziku ztráty GARANCE na Váš nový vůz u původního prodejce, včetně vozidel na leasing.

1.2.2011 zahájen prodej nových vozů dacia a renault a od 1.6. 2011 prodej skútrů, motocyklů a čtyřkolek a komplexní provádění servisu a prodeje doplňků

Jsme autorizované montážní středisko LPG v síti ELPIGAS, AUTOGASCENTRUM aj.

Specializujeme se na problematiku elektroniky motorů - DIAGNOSTUJEME ZÁVADU A ODSTRANÍME PROBLÉM!!! Pro většinu našich klientů jsme tzv. záchraná stanice 🙂

AUTOCENTRUM ČERNÝ představuje model silné firmy, jejíž zaměstnanci jsou vedeni k osobnímu a individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Nabízíme Vám své dlouholeté zkušenosti se servisem a údržbou vozidel. Cílem našeho snažení byl a vždy bude spokojený zákazník.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Naše hlavní činnosti:

Specializujeme se na servis vozů DACIA, RENAULT, ŠKODA, OPEL

Jsme smluvním partnerem firmy a Autogas Centrum Strakonice a ELPIGAS

Prodej NA SPLÁTKY

Rozdělte si opravu vozu do 10 splátek

a přeplatíte pouze 1 splátku !!!!

PRODEJ SKŮTRŮ SYM - ZÁRUKA 3 ROKY !!!!!

Nabídku skútrů najdete na https://www.sym-motor.cz/