Vozidla TSI, FSI

Vozidla TSI, FSI s přímým vstřikováním

Motory s přímým vstřikováním

Jezděte o polovinu levněji a šetřete přírodu i motor Vašeho vozu. Nechte si realizovat montáž LPG pro motory s přímým vstřikováním. Donedávna byla LPG přestavba pro motory s přímým vstřikováním značně limitována tím, že zařízení LPG byla vázána na konkrétní typ vozidla, obsah válců a dokonce i na motor kód. Autocentrum však disponuje LPG zařízením, které je individuálně programovatelné jako u klasických zástaveb LPG.

Programované motory s přímým vstřikováním TSI

Specialisté v naší firmě provádějí montáže LPG pro všechny typy motorů. Vedle motorů s vícebodovým vstřikováním a sekvenčním vstřikováním montujeme zařízení LPG také pro motory s přímým vstřikováním.

Specifikem v rámci motorů s přímým vstřikováním jsou vozidla s motory TFSI, které se programují továrními programy výrobce. Disponujeme programem, ke kterému je nutná speciální souprava s možností autoadaptace na benzínovou korekci řídící jednotky. Zdálo by se, že se jedná o zcela identický motor, ale z praxe víme, že i malá odchylka od motorkódu může program u těchto motorů vyvolávat nepravidelnosti v jeho chodu. Výrobce postupně doplňuje seznam přestavitelných vozidel, jejichž majitelé mohou také čerpat výhody LPG:

KATALOG VOZIDEL TSI, FSI, KTERÉ LZE PŘESTAVĚT: www.elpigas.cz/katalog