Sekvenční vstřikování

Motory se sekvenčním vstřikováním

Objednejte si LPG přestavbu u předního dodavatele LPG zařízení a jezděte o polovinu levněji než dosud. Šetřete přírodní prostředí i motor Vašeho vozu. Montujeme LPG do všech typů vozidel a motory se sekvenčním vstřikováním nejsou výjimkou. U vozidel s plastovým sáním a zařazených do druhé kategorie emisních norem lze použít pouze systém vstřikování do jednotlivých válců (Ac-STAG, Landi Rrenzo-Omegas, Lovato - Fast, BRC, ELPIGAS). Objednejte si LPG pro motory se sekvenčním vstřikováním nyní!

Motory se sekvenčním vstřikováním a LPG

Zařízení LPG pro motory se sekvenčním vstřikováním jsou na rozdíl od motorů karburátorových či motorů s mono vstřikem už téměř identická se zabudovaným systémem benzínového vstřikování. U tohoto systému je nutno k stávajícím benzínovým vstřikovačům zabudovat i plynové vstřikovače LPG.

Řídící jednotka plynuna základě odezvy od benzínové řídící jednotky určuje množství a pořadí vstřikování do jednotlivých válců, tzn. na kolik milisekund se mají otvírat vstřikovače. Moderní plynová zařízení pro LPG nejenže řídí přepnutí do plynu, ale automaticky systém přepnou při nedostatku plynu na benzín. Tento stav indikují pípnutím. Kontaktujte nás a pořiďte si LPG zařízení pro motory se sekvenčním vstřikováním právě teď!