ACTRONICS zajišťující opravy jednotek 

 

O ACTRONICS

Co je to společnost ACTRONICS

 

ACTRONICS je holandská společnost se sídlem v Almelu, nedaleko německých hranic. Svoji historii začíná psát v roce 2005 jako tým expertů, kteří se zabývali opravami elektronických komponentů automobilů. V té době měla firma pouze 15 spolupracovníků. Dnes je jich jen v Almelu 76 a společnost se stala firmou udávající směr v profesionalitě a kvalitě poskytovaných služeb nejenom v Holandsku a v dalších evropských zemích, ale i za mořem.

Pro vývoj nových opravárenských metod a produktů disponuje ACTRONICS vlastním výzkumným a vývojovým týmem. Inženýři ve společnosti ACTRONICS si sami vyvíjí postupy celkových oprav elektronických komponentů, navrhují vlastní diagnostické a testovací postupy a neustále je zdokonalují.

Síť zastoupení ACTRONICS (fialová = vlastní, zelená = spolupracující) Mimoto ACTRONICS spolupracuje s mnohými odbornými poradci v automobilovém průmyslu, kteří nepřetržitě doplňují informace o nových vývojových trendech v oblasti elektroniky v automobilovém průmyslu.

Všechny nové díly nebo nové opravárenské metody, které mají být zařazeny do aktuální nabídky, jsou nejdříve podrobeny důkladným testům. ACTRONICS disponuje samozřejmě vlastním odpovídajícím systémem pro zajištění jakosti nejenom produktů, ale i služeb.  Jen tak je možné udržet vysokou kvalitu oprav s dvouletou záruční dobou za zajímavé ceny. Hlavní nabídka je zaměřena převážně na vozy evropské a japonské provenience.

Nová budova společnosti ACTRONCS v holandském městě Almelo, byla otevřena v roce 2012Aby bylo možné soustředit stále se zvyšující počet spolupracovníků na jedno místo a výrazně zlepšit vnitřní logistiku, nechává si společnost přímo v Almelu postavit zcela novou velkou budovu, která je slavnostně otevřena v září 2012.  Současné uspořádání budovy a její technologické vybavení zaručuje velmi dobré podmínky i pro pohodlné zvládání náhlých špiček v poptávce po opravách elektronických dílů.

Mezi největší přínosy přestěhování společnosti do nových vlastních prostor je výrazné zkrácení doby oprav všech komponentů. Celý proces opravy dílů byl zoptimalizován, takže již 5 minut po přijetí Vašeho dílu do opravy, je poslán po automatizované lince tím správným směrem.

Pohled do vývojového centra společnosti ACTRONICSOd založení firmy v roce 2005 navázal ACTRONICS spolupráci v celém světě s více než 16. 000 vracejícími se zákazníky a každý rok je na linkách společnosti provedeno přes 70. 000 celkových oprav různých dílů. Denně je to v průměru asi 250 dílů. Smyslem práce celého týmu společnosti je nabídnout na trhu významnou a zajímavou alternativu proti nahrazování poškozených dílů novými originálními komponenty. Dnes již dokonce většina partnerů tyto celkové (generální) opravy před nákupem nových dílů výrazně upřednostňuje.

Ukázka testovacích a kalibrovacích zařízení vyvinutých ve polečnosti ACTRONICSNeustálé zlepšování kvality oprav i nabízeného sortimentu je ve firmě prvořadým cílem všech spolupracovníků. Proto Vám dnes můžeme nabídnout ucelený program oprav mnoha různých elektronických komponentů, tak jak je uveden na našich webových stránkách.

Každý automechanik ví, že motor, který projde celkovou (generální) opravou vydrží potom mnohem déle, než motor, který byl opraven jen částečně. U elektroniky to není jinak.

Ukázka technologického vybavení laboratoří ve společnosti ACTRONICSSpolupracovníci firmy ACTRONICS jsou právem hrdi na své znalosti, zkušenosti a kvalitu prováděné práce. Celkový dojem prováděných oprav ještě umocňuje skvělé technologické vybavení nejmodernějšími stroji od diagnostiky počínaje přes řadu plnoautomatických ultrazvukových pájecích strojů pro opravy nejmodernějších hybridních řídicích jednotek, laserových svářecích automatů až po zkušební lavici pro testování škrticích klapek.

U každého nového dílu, který je ve firmě ACTRONICS zařazen do výrobního sortimentu, má výzkum a vývoj technologie celkové opravy tu nejvyšší prioritu.

Pohled do testovacího a výzkumného oddělení společnosti ACTRONICSCílem všech spolupracovníků je nejen provést celkovou opravu svěřených dílů, ale také, pokud je to možné, docílit jejich strukturálních vylepšení v co nejlepší kvalitě a s co nejdelší životností.

 

Celkové opravy dílů jsou ve společnosti ACTRONICS prováděny v prostředí 5S Lean Sigma. Navíc bude mít společnost v nejbližší době certifikaci podle ISO 9001. Všechny výrobní procesy jsou pod neustálou kontrolou. Z těchto důvodů není pro ACTRONICS žádným problémem poskytovat na provedené opravy svým zákazníkům záruku v délce 24 měsíců.

 

Vyhledávání

© 2011 AUTO - JF, s.r.o., Příkop 843/4, 602 00 Brno, IČ: 28267451, zapsána u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 57453

Vytvořeno službou Webnode